Agenda België augustus 2014

(Bron : internet en www.circuscentrum.be ; www.uitinVlaanderen.be  )
Een agenda voor het figurentheater in Vlaanderen is  terug te vinden op de site van het EFTC

14 juni tem 16 november 2014: Chapeau te Gent :Tentoonstelling over magie in het Huis van Allijn te Gent. Betalend Info 

18 juni tem 31 augustus : Zomer  van Antwerpen te Antwerpen.  Met David Dimitri  van 8 juli tot 30 augustus en Cirque Romanès van 6 tem 24 augustus. Betalend. Info

31 juli tem 9 augustus : Theater aan Zee te Oostende. Betalend. Info

2 augustus  : StraPatZen te Sint-Pieters-Leeuw. info 3 augustus : StraPatZen te Wambeek. info  met o.a. Eventi Verticali (It) – Wanted ; Motionhouse (UK) – Captive ; Strange Comedy (Ca) – Expect the unexpected ; Angel Ramoz Sanchez (B) – En attendant Julio ;  Cirque Cirqulaire (B) – Fernando’s Intermezzo’s ;The K’ Brothers (Ke) ; Torch Michael (B) ; Betty Brawn (UK/Aus) – Strong Lady Show; Workshops en Demonstraties Parkour; Muzikale Fanfare op Stelten: Acht en Half; tichting Kei (Nl) – De Recycle Muziekkist ;Workshop Cirkustechnieken ism. Cirkus In Beweging

2 tem 31 augustus: Cirk!fotografie tentoonstelling te Aalst: GratisInfo

7 augustus tem 10 augustus : Theater op de Markt te Hasselt met Action Scenique ; Barolo Solo ; Benjamin Vandewalle ; C-12 Dance theatre ; Cie Pol & Freddie ; Circo Ripopolo ; Circusdrome ; Claire Ducreux ; Compagnie Cecilia & circus Ronaldo ; Compagnie Defracto ; Compagnie Itinerania ; Compagnie Oposito ; Compagnie Rasposo ; Crew ; David Moreno ; De Queeste ; De stijle, Want ; De wenkbrauwerij ; Delinus ; Entre-sonore ; Expeditie Hasselt ; Jan Marechal ; Joan Catala ; Julien Scholl & Jerome Pont ; Le p’tit Cirk ; Les P’tits Bras ; Les Philebulistes ; Les Triplettes ; Lotte van den Berg ; Mastoc production ; Maura Morales ; O ultimo Momento ; Rodrigo Pardo ; Sharon Fridmann ; Stefaan de Winter ; Studio Orka ; Teatro Pachuco ; Theater Froefroe ; Theater Tol ; Unm ; Vuurwerk Eido & Sioen  Betalend en gratis. Info

16 en 17 augustus : Boulevard te Wenduine met op 16 augustus : Colm  O’ Grady,  Cie Les Triplettes, Naoto, Spot the drop, Noah Chorny, Cie Sterenn, Cie Scratch, Electric Circus, Exoot. muzikaal vuurwerk
met op 17 augustus: Cie Lady Coctail, Herbie Treehead, Theater Leela, PanGottic, Toeters en Bellen, Delinius, The Dukes Band   Gratis. Info

11 augustus tem 17 augustus: Paulusfeesten te Oostende.

Naast de vele muziekprogrammatie is er ook  gratis straattheater met op :
MAANDAG 11 AUGUSTUS 2014

Pier en Pol (hoofdpodium) : 19.00 u en 22.oo u: straatanimatie CIRCUS RUSKA; Paulusplein : 19.15 u Feestelijke openingsstoet (SA); 21.45 u    Straatanimatie BON PARDON: the Love & Peace Police;  Chalet Chouffe : 22.30 u Abacus Theater: Ironwings

DINSDAG 12 AUGUSTUS 2014
Pier en Pol (hoofdpodium) :  19.00 u en 22.00 u  straatanimatie BOLWERK: De Lay;  Boudewijnplein :20.30 u straatanimatie BOLWERK: De Lay;  Paulusplein : 19.30 u en 21.45 u: Straatanimatie EL KOTE: everything on wheels; Chalet Chouffe : 19.45 u en 22.30 u             Bart De Pever: Faun

WOENSDAG 13 AUGUSTUS 2014
Pier en Pol (hoofdpodium) :19.00 u en 22u : straatanimatie LEE WELLS: World Walker; Paulusplein : 19.30 u en 21.45 u Ouch Productions: Hot Potato ;Chalet Chouffe : 22.30 u Straatanimatie Jeroen Vanacker

DONDERDAG 14 AUGUSTUS 2014
Pier en Pol (hoofdpodium) 19.00 u en 22.15 u:     straatanimatie KAREL CASIER: REDtheCat Boudewijnplein :: 20.30 u Straatanimatie Cirq Cirqulaire: Bar-Man

VRIJDAG 15 AUGUSTUS 2014
Pier en Pol (hoofdpodium): 19.00 u en 22.45 u:    straatanimatie EXCOOT: ScubaBianchie;  Boudewijnplein 20.30 u straatanimatie EXCOOT: ScubaBianchi ;  Paulusplein 14.30 u Radio Mano Sport (doorlopend) 19.30 u  en 21.45 u : Straatanimatie OUTRE RUE: Petites Prophéteries Urbaines

ZATERDAG 16 AUGUSTUS 2014
Pier en Pol (hoofdpodium) : 19.00 u en 22.30 u straatanimatie COMPAGNIE MOBIL: Sulky M1 : Paulusplein : 19.30 u Straatanimatie Kompanie Ofwel The WEDDING CHAPEL :  Chalet Chouffe 19.45 u Circus Magroet: Circo Con Casa

ZONDAG 17 AUGUSTUS 2014
Pier en Pol (hoofdpodium) : 19.00 u en 23.15 u  : straatanimatie Hendrik & Co: CAR 0 CHIENO; 23.15 Straatanimatie VelotroniX :  Boudewijnplein 20.30 u straatanimatie Hendrik & Co: CAR 0 CHIENO Paulusplein : 21.45 u straatanimatie Hendrik & Co: CAR 0 CHIENO ;  Chalet Chouffe  19.45u en 22.30 u Straatanimatie Janis & Raphaël.  Gratis Info

17 augustus : Boulev’art te Nieuwpoort op de Markt vanaf 15u : Gratis. Info

21 augustus tem 24 augustus : Festival de Théâtres Nomades te Brussel in het Warandepark met 50 spektakels en groepen o.a. La Traversée ;  Cie Arts Nomades ; Les Valises à Rêves ; Toujours les Memes ;  Lato Sensu; Farida Zouj et Insterstices asbl ; Fondobori ; Pascale Delagnes ; Cinéma pop up ;  Cie Popul’art ;  Cie des Bonimenteurs ; Zirk Théâtre ; Che Cirque ; Les Insubmersibles ;  Cie Un de ces 4 ; Cie BALADEU’X ; Tanitarts ; Le Sable Blanc ; Cie Les voisins ;  Ge.Pe.T.O ; Puurlain ; Gaspard ; Cie 3 secondes ; Okidok ; Cie ATIKA ; Mr Banana ; Ouch Production ; Les Cœurs de bois ; Les Trou’Vers ; Belgazou ; Tanitarts ; O Quel Dommage ; Cie 3 secondes ; Brocoli Théâtre ; La Cie où Rêvent les Arbres ; Semence d’Art ; Circus Krak !; Teatro Pavana ; Les Volcanics ; Cie DisLexCirque ; Les Cœurs de bois ; Ah Mon Amour ; Zinneke Kabuki ; Les Taupes qui boivent du lait;  gratis met vrije gift. Info

22 en 23 augustus : Lichtfeest te Lissewege met Dwaallicht; Productions En Zonen; QYAT; ‘t  Lissewegenaertje. Gratis.   Info

24 augustus : Hemelse spektakels en dagverse wonderen te Eksaarde- Lokeren met Juicy Lucy Circus Show (IL); Bombastic-orchestra  (Duitsland) ;  Colm O Grady (Ierland);  compagnie mobil (Nederland);Puurlain (B);  Cirqumstancia (B); Sinfra’s; De “flierende fluiters” ;  De “springende puiten”.-Draaiorgel, Pieter van Puyvelde : gratis. info

22 augustus tem 24 augustus : Cirk!  te Aalst met Acrobarouf ; Andréanne Thiboutot ; Bal Populair ; Bram Graafland ;  Bulles de Zinc ;  Cie 100 Racines ; Cie des Quatre Saisons ; Cie Les Philébulistes ; Cie Pol & Freddy ; Circus Katoen ;  Circusplaneet ;  CirQ Batavaria ;  Cirque Ilya ;  Claire Ducreux ;  Coupe du Compress ;  DDF crew ;  De FrietCowboys ;  De Stijle, Want ;  De Wenkbrauwerij ;  FILM Big Fish ;  Gromic ; Het Mobiele Naaiatelier ;  Karl Stets ;  Les Caricoles ;  Les Dédé’s ;  Matthias Romir ; Matthias Romir & Manne Hanke ;  Mr. Jones ;  Theater Tuig ;   Zinderling ; Gratis. Info

22 tem 24 augustus : Internationaal straattheaterfestival te Beveren (bij Antwerpen) in het centrum met o.a. Romain Guex (CH);Mister and Mister Twin (F); Emilio (F) ;Les Echassiers Musettes (F): Dans met De Swingende Kok (NL); Ron Jaluai (B); Cupido (B); Meneertje meneer en kamermeisje (B); Street-Magic Koenraad (B) ; Kazoofanfare Moed en Volharding (B) ; Het Poëtisch kapsalon (B) ;Dokter Bubbels (B).; Mascara. ;Flamenco Fusión (B); duo Not Really Jack (B)
Andreanne Thiboutot (CAN) : ‘Hoopelaï’ ; Les Busiciens (B):‘Fou à la folie’ wereldmuziek; Compagnie 100 Racines (F) :  ‘Au pied du mur’; Gromic (E) :  The Magomic Show’ ; Karel Casier (B): ‘Red the Cat’
Stenzel & Kivits (NL) :‘The Impossible Concert’ ; Ultima Hora (B) DES Circusschool uit Beveren ; Part-a-Fou (B) : ‘Tierra & Fuego’
Elfenboom (NL); Het Bijzonder Duo in Colour (NL); De Roze Spekjes Violiste (NL); Little Dixie (B); De Kus van de chef (B); De ijverige Mien de mandenvlechtster (B); L’ Echassier Pirate (B) Clown Poefie; Het Wandelend Duo (B).
De rechtopstaande slapers Les DéDé’s (F); Les Echassiers Serveurs (F) ;De ScubaBianchi (NL) ;De Contente Mens (NL); The Love and Peace Police (B) Sexy architecte (B); De tafelgoochelaar Gil Ricardo (B); Clown Poefie ; Poëtisch kapsalon (B) ; Mascara.; Fatiboombastic (B) Mr. John (B) ;Struzzi (NL); Tom Toonladder en Trees Trommelvlies (B) ; combo @Berkeley Square (B); Pagus Wasia Pipes & Drums ; Streetband De Pollekes
Mattatoio Sospeso (I) :‘Les Amants du Ciel’ De allereerste keer te zien in België. ; Circo Ruska (FI): ‘Suhde’ Het Finse duo was in april 2014 nog de revelatie op “Gevleugelde Stad”, het internationaal promotiefestival voor circus- en straattheater in Ieper. ;Circ’ulation Locale (B): ‘Second Life’ spectaculaire trampoline, acrobatie en jongleren ; Compagnie Les Cliquets (I/B): ‘Equilibre(s) sur corde’.; Fabuloka (NL) : ‘Staal’ ;Les Walters (AR/B) :“Infinito”; Los Mambises(Cu/B) : Cubaanse muzikanten van Mambi . Gratis.  Info Programma

23 en 24 augustus : Fête des Artistes te Chassepierre.met o.a. Dynamogène ; Eclats de Rock; Théâtre Bois de Bout ; Muchmuche Company ; Les P’tits Bras ; Boudin et Chansons ; Cie Elvis AlaTac ; Chicken Street ; Des Chemins de Terre ; Gérard Naque ; Collectif Malunés ; Zirk Theatre ; Cirque Albatros ; Cie Un de ces 4 ; Mister Fred ; Cie Une de plus ; Cie Feria Musica ; Irene K ; Bandart Productions ; Pete Sweet ; Carré Curieux ; Yi Fan ; Le Siffleur ; Réverbère ; La Guerre des Boutons ; DUT ; Titanos ;  Rue de la Casse ; Cie Mine de Rien ; Whalley Range All Stars ; Les Roms des Foins ; La Soupe aux Etoiles ; Odessalavie ; Piano Paul ;Les Fanfoireux ; Latcho Bilo ; Cie Colbok ; Vespaqua ; La B.I.M ; Circii ;Ola Szostak & Willemijn Schellekens ;Maria Brouillard ; Rubis Cube ; Lèpre et sentiments ; Clair de Lune Théâtre ; Che Cirque ;  Rubis Cube ; Les Déguindés ; Cie l’Ecarquillée ; Les Coralpins Gaumais ;  Brizzi. Betalend.  Info

23 en 24 augustus : Haaste Töne te Eupen :
Les Contes d’Asphaldt / B ; Compagnie Couzin / B ; La Plus Petite Fanfare/B ; Compagnie Carotte Vapeur / B ; Cirque Baltazar/B ;Compagnie Osmosis / F
Zondag
De Propere Fanfare / B; Compagnie du Parking ; MéliMélo & Compagnie / B ; La Compagnie Déracinemoa / F ;Compagnie Jordi L. Vidal / B ; Le Cirque Démocratique de la Belgique / B ; Odile Pinson / B ; Bernard Massuir / B ; Viertelhaus Cardijn / B ; Kinderanimation / yarusa-; Osmosis Cie Ali Salmi ; Frankendelle; Cirque Rouages / F ;  Betalend. Info

29 tem 31 augustus :  Uitzomeren   te Brugge in Sebrechtspark met film en op 31 augustus veel straattheater met o.a. Circo Ripopolo met ‘Fazzoletto’, Boucherie Bacul, La Tal, Scubabianchi, Joan Català en Claire. Gratis. Eten en drinken doen we gezellig samen met een reuzepicknick op zondagmiddag. Info
30 augustus De Kleinste Steeple te Waregem in Parc Casir met Circ Panic (ES) ;Lejo (NL); Wazovol (BE); Jonas & Friends (NL); La Ruse (FR) ;  De Circusvilla  Gratis Info

30 en 31 augustus: Rue du Bocage te Herve met Cie Ah mon amour (Belgique) ;  Cie Artiflette (France ;  Cie Annibal et ses éléphants (France) ;  Marie Bylyna (Belgique) ;  Cie Clé d’Hutte (Belgique) ; Cie l’Ecarquillée (France) ;  Cie Couzin (Belgique) ; Cie Cycloplume (France) ; Delinus (Pays-Bas) ; Etoile Musette (Belgique) ; Cie Immo (France) ; Karel Casier (Pays-Bas) ;  Cie l’Arbre à vache (France) ; Cie l’Excuse (France) ;  Bernard Massuir (Belgique) ; Cie Odile Pinson (Belgique) ; Rode Boom (Belgique) ; Cie Scratch (Belgique) ; Cie Thé à la rue (France) ; Tof Théâtre (Belgique) ; Geneviève Wendelski (Belgique/France) ;Cie des Bonimenteurs (Belgique) ; Clique de la Royale Garde Saint-Jean (Belgique) : Betalend info 

31 augustus : Theater in het zadel te Genk -C-mine. Voormiddag spektakelfietstocht en namiddag op plein gratis straattheater. Info

(laatste bijwerking 21/8/2014)

Terug naar Home                naar Agenda Juli                            naar Agenda September