Agenda België november 2013

November 2013 in België

(bron: agenda Circuscentrum: www.circuscentrum.be/nl/Circusagenda  en internet)

Een figurentheaterkalender voor Vlaanderen is terug te vinden  bij het Europees Figurentheatercentrum te Gent: EFTC

26 oktober tem 3 november: Herfst in Familiepark De Sierk te De Haan:  om 15h30 voorstelling in gezellig warme circustent. : Familiepark De Sierk. Alle info.

29 oktober tem 3 november: Circo Roma te Borgerhout.Uitstekend circusfestival in De Roma. met o.a.. Cie Sacékripa, Carré Curieux, Pol en Freddy en Gab, Léandre, Circus Katoen, Barto, Marcel et  ses  drôles de femmes, Tent, Wietske Vogels : De Roma. Alle info.

31 oktober tem 3 november: Theater op de Markt te Neerpelt.. Vlaanderens belangrijkste circusfestival. Met Cie Backélit, Cie Circoncentrique,Cie Galapiat, Cirque Aïtal, Cirque Alfonse, Cie Sacekripa, Cirque Galapiat, Cie Nuua, Le Cubitus du Monchot, Les Krilati, Karl Stets,  Los Galindos, Side-Show Cie (wereldpremière!), O Ultimo Momento,  Pieter en Jacob Ampe/Campo, Rode Boom en Kurt Demey, Sabine Molenaar/Sandman, Cie Endogène, Cie Pol en Freddie en Gab, Acapa, Leandre, circusateliers, Openingsact door Bert en Fred, Film met Ciné Martiko Cinema, Muziek met The Slampampers, Stefaan De Winter, Tristan Kruithof, expo van Jan Castermans, Circo Ripopolo, workshops circus en internetcorner. : Theater op de Markt : Alle info.

1 november: Chabatz d’Entrar met Mobile te Heist-op-den-Berg.: CC Zwaneberg. Alle info.

1 november: Cie Circoncentrique met Respire te Overpelt :  CC Palethe. Alle info.

1 november: Cirque Cirqulaire met Working Class te Roeselare : CC De Spil. Alle info.

1 tem 3 november: 27ste Jongleerconventie  te Brussel. Grootste jongleerconventie van België, veel workshops en optredens:   Ecole de Cirque de Bruxelles. Alle info.

2 november: Cie Circoncentrique met Respire te Vilvoorde: CC Het Bolwerk. Alle info.

2 november: Chabatz d’Entrar met Mobile te Beveren..: CC Ter Vesten. Alle info.

8 november: Jakop Ahlbom en Alamo Race Track met Lebensraum te Kortrijk: Schouwburg Alle info.

9 november: Banditos Theater en wereldpremiere pianoverbranding Cie Doedel te Overpelt Grote Markt 19u. Alle info.

14 tem 16 november: Cie Side Show met Wonders te Schaarbeek. GC De Kriekelaar. Alle info.

14 tem 17 november: International Crossroads Festival te Antwerpen met WHS, Andrea Miltner, Cie. Intouchables, Karavan Ensemble, Merlin Puppet Theatre, Studio Matejka, Karbido, Cia. Jagat Mata, Move Award Selectie. Alle info.

14 november: Jakop Ahlbom en Alamo Race Track met Lebensraum te Tongeren: CC De Velinx. Alle info.

15 november: Cirque Inextremiste met Extrêmités  te Geel : CC De Werft. Alle info.

15 tem 17 november: DumBo Days te Gent:  Circusconventie in de topsporthal Vlaanderen met diverse workshops en masterclasses. : Cirq’ulation locale & friends. Alle info.

15 tem 19 november : Figuma : Internationaal poppentheaterfestival te Eupen. Alle info

16 november: Cirque Inextrémistes met Extrémités te Overpelt.: CC Palethe. Alle info.

21 november tem 24 november : Les 7 doigts de la main met Séquence 8 te Brussel : Wolubilis Alle info.

22 november: Les Argonautes met Solo Due te Ternat.: CC De Ploter. Alle info.

22 november tem 1 december: Imparare  te Gent.: Camerata Productions vzw. Alle info.

23 november: Jakop Ahlbom en Alamo Race Track met Lebensraum te Heist-op-den-Berg: CC Zwaneberg. Alle info.

26 en 27 november: Cirque Composé te Gent : Lisa Chudalla, Mathias Ramfelt, Trio Anneaux Chinois, Jesse Huygh, Lola & Niko, Duo Passe-Pieds en Aimé Moralles,  Presentatie Cie Un de ces 4.: Circuscentrum en Vooruit  Alle info.

29 november: Jakop Ahlbom en Alamo Race Track met Lebensraum te Geel: CC De Werft. Alle info.

30 november: Jakop Ahlbom en Alamo Race Track met Lebensraum te Turnhout.: CC De Warande. Alle info.

30 november: Les Argonautes met Solo Due te Waregem : CC De Schakel. Alle info.

Terug naar Home    naar Oktober                     naar December