Maandelijks archief: oktober 2018

Circus in CC Brugge seizoen 2018-2019

8/11/18 : Cabaret-Cirque door Les Argonautes in MaZ om 20u

20/12/18 :Spiegel Im Spiegel door Side-Show in MaZ om 20u

4/1/19 tem 6/1/19 : Famille Choisie door Carré Curieux op locatie diverse uren

7/3/19 : KIN door Barely Methodical Troupe in MaZ om 20u

15/3/19 :busreis naar de grote post Oostende Cerebro door Kurt Demey / Rode Boom om 19u MaZ

9/4/19 Concerto pour deux clowns door Les Rois Vagabonds om 20u in MaZ

23/4/19 Machine de Cirque door Machine de Cirque om 20u in stadsschouwburg

15/5/19 Red Haired Men door Alexander Vantournhout om 20u in MaZ

Info en tickets op http://www.ccbrugge.be

Circus in CC De Werf in Aalst seizoen 2018-2019

28/10/18 : Flip FabriQue (CA) met Transit

17/11/18 : Alexander Vantournhout met Red Haired Men

2/2/19 : Groupe Acrobatique de Tanger (MA) met Halka

13/2/19  : ISH Dance Collective (NL) met Modern Samurai – Belgische première

20/2/19 : Wes Peden (VS) met Zebra

8/3/19 : Barely Methodical Troupe (GB) met Kin

11/4/19  : Les Rois Vagabonds (FR) met Concerto pour deux clowns

16/5/19 : Les 7 Doigts de la Main/The 7 Fingers met Réversible

Info en tickets http://www.ccdewerf.be

Circus in CC De Spil te Roeselare seizoen 2018-2019

28/10/18 tem 31/10/18 Hagelslag 2018 Familiefestival

https://www.despil.be/hagelslag2018

28 /10/18 Passa il tempo met Sprookjes en zo om 18u30 (18u aan De Spil)

30/10/18: Plock! met Grensgeval om 14u en 16u

23/11/18 : Circus Katoen met As heavy as it goes om 20u30

22/12/18 : Cie Equinote (fr) in de Schakel Waregem om 20u

2/2/19 : Alexander Vantournhout met Red haired men om 20u

4/2/19 : Groupe acrobatique de Tanger (ma) met Halka om 20u

23/2/19 : Tim Oelbrandt met Heen en terug om 20u30

24/2/19 : d’Irque & Fien met Sol bemol in CC Guldenberg Wevelgem om 18u

10/4/19 : Les rois vagabonds (fr) met Concerto pour deux clowns om 20u

27/4/19 : There There Company met as long as we  om 20u

Cirq C-Mine van 26 tot en met 29 oktober in Genk

Circusfestival Cirq C-mine in Genk van 26 tot 29 oktober 2018

Een nieuw circusfestival ziet het daglicht: Cirq C-mine, een vierdaags festival van het Genkse cultuurcentrum, met mooie namen zoals Gravity & Other Myths,, Grensgeval, Zinzi & Evertjan, Cie Sacékripa en Compagnie du Poivre Rose . Daarenboven is er op maandag ook een themadag rond circus & muziek, met interessante lezingen van interessante mensen. Circuscentrum op zijn beurt organiseert er zijn tiende programmatorenoverleg. Van 26 tot 29 oktober in Genk, allen daarheen!

Alle info op http://www.cirqcmine.be

Vrijdag 26 oktober 2018
19.30 uur – Yawar – NATION X – Foyer
20.15 uur – Gravity & Other Myths – BACKBONE – Grote zaal
21.40 uur – Die Verdammte Spielerei – WANDELORKEST – Foyer
Zaterdag 27 oktober 2018
13.30 uur – Grensgeval – PLOCK! – Kleine zaal
14.00 uur – Cie Sacékripa – MARÉE BASSE – Plein
14.15 uur – Atelier Lefeuvre & André – LA SERRE – Plein
15.15 uur – Atelier Lefeuvre & André – LA SERRE – Plein
16.00 uur – Cie Sacékripa – MARÉE BASSE – Plein
16.15 uur – Atelier Lefeuvre & André – LA SERRE – Plein
16.30 uur – Grensgeval – PLOCK! – Kleine zaal
17.00 uur – Bot – RAMKOERS – Barenzaal
18.00 uur – Sprookjes enzo / Pietro Chiarenza – PASSA IL TEMPO – Plein
19.30 uur – Gravity & Other Myths – BACKBONE – Grote zaal
20.15 uur – Compagnie du Poivre Rose – MEMOIRE(S) – Dommelhof, Neerpelt
Zondag 28 oktober 2018
14.00 uur – Cie Sacékripa – MARÉE BASSE – Plein
14.15 uur – Atelier Lefeuvre & André – LA SERRE – Plein
14.30 uur – Max Vandervorst – HET PAPIEREN ORKEST – Grote zaal
16.00 uur – Cie Sacékripa – MARÉE BASSE – Plein
16.15 uur – Atelier Lefeuvre & André – LA SERRE – Plein
16.30 uur – Bot – RAMKOERS – Barenzaal
17.00 uur – Max Vandervorst – HET PAPIEREN ORKEST – Grote zaal
Doorlopend op zaterdag en zondag in het festivalcentrum
Lyapunov – KOORDDANSEN; Theater Froe Froe – PRETPAKKET ;Sophia Oltmanns/Juliano Abramovay – MUCIRQUE ; Rens & Giel – CROSSED IN THE MIDDLE; Stef Geers – CAFÉ “DE ÉÉNMANSZAAK”; Circusatelier Balancirk – INITIATIE CIRCUS ; ric Van Osselaer / Musica – MUSISCOPES; Meneer Dingens – GRAND PIANO ; aifoon / Stijn Dickel – PASSATA
Maandag 29 oktober 2018 Circus en Muziek
14.00 uur – De Wenkbrauwerij – PALLET – Barenzaal
14.00 uur – Stijn Dickel – LEZING – Brasserie Basic
15.30 uur – Loes Van Schaijk – LEZING – Brasserie Basic
17.30 uur – De Wenkbrauwerij – PALLET – Barenzaal
19.00 uur – Zinzi & Evertjan – MEMO – Grote zaal