Maandelijks archief: februari 2016

Gevleugelde Stad Ieper van 8 april tot en met 10 april 2016

Dit jaar gaat De Gevleugelde Stad Ieper 2016 door:
vrijdag 08 april 2016 van 20u00 tot 23u00
zaterdag 09 april 2016 van 14u30 tot 23u00
zondag 10 april 2016 van 14u30 tot 20u00

Graag nodigen wij u, als organisator, uit om dit festival mee te maken.

Informatie over De Gevleugelde Stad Ieper 2016 en een inschrijvingsformulier in excel-formaat (te downloaden, elektronisch in te vullen, te bewaren en de bewaarde versie terug te mailen) kunnen bij de organisatie aangevraagd worden.

Wie vooraf inschrijft krijgt bij aanmelding op het festival bijkomende informatie.

Een kort overzicht van de geselecteerde groepen ziet u verder.

Het overzicht van de groepen met meer uitleg en een plan met de speelplekken kunt u vanaf halfweg maart downloaden op:

www.gevleugeldestad.com

Deze informatie wordt regelmatig bijgewerkt.

 

GESELECTEERDE GROEPEN DE GEVLEUGELDE STAD IEPER 2016
Argentinië/Argentina/l’Argentine:
Cia Zagreb
België/Belgium/la Belgique:
Anderdaags – Le Palais des Autres Jours i.s.m. Productions en zonen, Arbricolage, Astrid & Elias, BarBar, Cie des Chaussons Rouges, Cie Dislexcirque, Cie Ph/f/ase, Cie Roffelsok, Cirque-Cirqulaire VZW, Cirqumstancia, Compagnie Les Voisins, Company
Midnight, De Vuurmeesters, Delinus, Doble Mandoble, Dwaallicht vzw, Ensemble Leporello, Entresort cirQue de la lune, Fullstop Acrobatic Theatre, Het Metamorfosium, Moving Fire Arts, Ô Quel Dommage, Ron Jaluai vzw, Sacred Places, Steven Luca Groenen, Straattheater Krijmfresj, Studio Eclipse, Sur Mesure, Talk, Teatro Munganga, Three of a Kind, Zazzu
Duitsland/Germany/l’Allemagne:
Dulce Compania, Jana Korb Aerialist, mosaique Feuerkunst und Artistik, Silent Rocco & Miss Walker, UliK Robotik
Engeland/U.K./l’Angleterre:
Avanti Display, Electric Cabaret, Stefano Di Renzo
Frankrijk/France/la France:
Cie Cirque Exalté, Cirque Content Pour Peu, Collectiff Primavez, Dépoussiérons Les Partitions, in-SENSO, Les Bleus de Travail, Renaud Roué, Scott & Muriel, Sous les Marronniers, Trio Décalé
Hongarije/Hungary/la Hongrie:
BANDART Productions
Italië/Italy/l’Italie:
Circo in Valigia, Izimagic Duo
Japan/Japan/le Japon:
Senmaru & Yuki, Sublimit
Nederland/The Netherlands/le Pays-Bas:
Beeldje.nl, Bouwjaar ’84 & Beeldjutters, Compagnie Doedel, Fratelli Fiasco, HipSick Unusual Theatre, Living Statues Project, SkyMotion, STILTLIFE StreeTTheater, Teatro Pavana, Theater Tique
Polen/Poland/la Pologne:
Teatr Akt
Portugal/Portugal/le Portugal:
Teatro Só
Spanje/Spain/l’Espagne:
Compañia de circo eia, CQP Produccions, El Pajaro Carpintero, Minusmal – Hiltoff, Su e Giú, Jago & L-ION-Warriors, Tresperté
Zwitserland/Switzerland/la Suisse:
circoPitanga

De Gevleugelde Stad Ieper
p.a. CultuurCentrum Ieper
Fochlaan 1
8900 Ieper
T.: +32 57 239 480
E.: gevleugeldestad@mac.com
W.: www.gevleugeldestad.com
www.gevleugeldestad.be
Coördinator: Jan Victoor